Menu

CITIȚI AICI: toate NUMELE ELEVILOR și STUDENȚILOR care au obținut BURSE DE MERIT în Argeș

   f_350_200_16777215_00_images_burse_arges.jpgCa de fiecare data la final de an scolar, municipalitatea a acordat bursele speciale de merit aferente semestrului II . Daca saptamâna trecuta  au fost oferite elevilor din învatamântul preuniversitar   ( un total de 266 de burse ) miercuri, 19 iunie, a fost rândul studentilor.

Astfel, studentilor de la Universitatea  de stat din Pitesti li s-au acordat 97 de burse , iar celor de la Universitatea Constantin Brâncoveanu – 15.

Suma totala a burselor de merit a fost de 94500 lei si au fost oferite unui numar de 378 de elevi si studenti.

 

 

BURSE  SPECIALE  DE  MERIT

Semestrul II Anul scolar 2012-2013

  

SCOALA GIMNAZIALA “NICOLAE SIMONIDE”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.DINCULESCU  TEODORA

2.POPESCU  CRISTINA

3.TUDOR  MIHAI

4.NEAGOE  RALUCA 

 

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.DINCULESCU  TEODORA

2.POPESCU  CRISTINA

3.TUDOR  MIHAI

4.NEAGOE  RALUCA 

                   

          

 

           SCOALA GIMNAZIALA “ION MINULESCU”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.IVAN  MARIA  CATALINA

2.STROE  IOANA  BIANCA

3.STOIAN  ELENA ANDREEA

4.DINCA  VLAD  ALEXANDRU

5.IORDANESCU  IULIA  MARIA

6.BURCEA  TEODORA

7.STÎRCEANU  RALUCA  MARIA

8.GEORGESCU  BOGDAN  IONUT

9.PONOV  ANDRADA  MARIA

 

 

    SCOALA GIMNAZIALA “ION PILLAT”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.MANOLESCU  MIHNEA  GABRIEL

2.SERBAN  STEFANIA  MADALINA

3.GODEANU  ROBERT  MIHAIL

4.VOICULESCU  STEFAN  ANDREI

5.BOATA  MIHAIL

6.LINTE  LEONARD  GABRIEL

 

 

 

      SCOALA GIMNAZIALA ,,TRAIAN”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.SERBANOIU  ANA  STEFANIA

2.BARBU  MIHAELA  DANIELA

3.CIOC  ANDREI

4.VOICU  CIPRIAN

5.SIMION  TEODORA 

6.TÎRLESCU  STEFANIA 

7.NITESCU  IULIA

8.PREDA  RAMONA

 

 

 SCOALA GIMNAZIALA “NICOLAE IORGA”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.IONESCU  TEODOR ADRIAN

2.STAN  ALEX

3.SATÎRBASA   DELIA

4.GRAURE  RALUCA

5.POPA  TEODORA

6.BUZATU  MIHAESCU  OANA

 

 

    SCOALA GIMNAZIALA “NICOLAE BALCESCU”

 

NR.CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.BECHERU  OANA

2.NICOLAE  ROBERT

3.VINTILA  TEODORA

4.VOICA  IULIA

5.CONSTANTIN  MIRUNA

6.DIMA  ANTONIA

7.NITA  AMALIA

 

     SCOALA GIMNAZIALA ,,TUDOR ARGHEZI”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.GEAMBEI  MARIA  TEODORA

2.ALEXANDRU  RALUCA  MARIA

3.CODAU  ALEXANDRA  GEORGIANA 

4.DUMITRESCU  SEBASTIAN ALEXANDRU TIBERIU

5.LEMNARU  ROXANA

 

                     

      

 

SCOALA GIMNAZIALA “MARIN PREDA”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.GRADINARU  DARIA

2.ONCESCU  MARIA

3.IVANESCU  ANDREEA

4.STOICA  ANDREI

5.NEACSU  ANA - MARIA

6.NEACSU  ANDREEA  BIANCA

 

     

 

        SCOALA GIMNAZIALA “MIHAI EMINESCU”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.ANGHELOIU  BOGDAN

2.DITA  ADRIAN

3.POPA STEFANIA

4.MIU CLAUDIA ALEXANDRA

5.BUZULICA  TEODORA

6.IORDACHE  CRISTIANA

7.ATANASESCU  ANDREEA

8.BESLIU GHEGHESCU ANDREI ALEXANDRU

9.VÂLCEANU  RALUCA

10.IANCU  GEORGE

11.CARAIMAN  ANDREI

 

                 

 

      SCOALA GIMNAZIALA ,,NEGRU VODA”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.CALIN   ALEXANDRU  MAXIMILIAN

2.NITULESCU  GEORGIANA

3.BRUTARU  OANA

4.STEFANESCU  GEORGIANA

 

 

SCOALA GIMNAZIALA “MIRCEA CEL BATRÂN”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.BAIASU  CRISTIANA

2.BESLIU  MARIA

3.BOGDAN  IULIA

4.BIRICHIUS  FILIP

5.BURCEA  MARIAN

6.CRACIUN  ANDREI

7.DIACONU  ROXANA

8.DUMITRACHE  ALEXANDRA

9.NEGULESCU  RADU

10.NITU  DANIEL  SAMUEL

11.POPA  ANDREEA  IOANA

12.RADU  RUXANDRA

13.RADULESCU  RUXANDRA

14.RARIS  ELIZA

 

 

 

      SCOALA GIMNAZIALA “ALEXANDRU DAVILA”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.POPA  ADINA  MARIA

2.IVASCU  LILIANA  MARIA

3.BOTEA  IRINA  MARIA

4.CALIN  ANDA  IOANA

5.NEDELEA  MARIA  LAVINIA

6.PUPAZA  IRINA GABRIELA 

7.BOLD  IOANA

8.BOTOGHINA  MATEI

9.OTELEA  ADRIANA

10.UNGURENUS  ROXANA  GABRIELA

 

 

 

  SCOALA GIMNAZIALA “ADRIAN PAUNESCU”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.GRIGORESCU  MIHAELA  CARMINA

2.TANTANA  STEFAN

3.MIU  ROBERT  STEFAN

4.PENARU  ALEXANDRA

5.OPROIU  LEONARD

6.GIULESCU  DIMITRIE

 

 

        SCOALA GIMNAZIALA “I.L. CARAGIALE”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.JIDOVU  BOGDAN 

2.BADESCU  ELENA  JARINA 

3.ANGELESCU  DALIA

4.ZAMFIR  MARIA 

5.SOARE  CERASELA

6.APOSTOLIDE  STEFANIA

 

 

  SCOALA GIMNAZIALA  ,,TUDOR MUSATESCU”

 

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.DAN  ANDREEA  MIRELA

2.CHIRAN  NICOLAE  COSMIN

3.DUMITRESCU  DIANA  VALENTINA

4.FLORUSA  MARIA ANDREEA 

 

 

               SCOALA GIMNAZIALA ,,MIRCEA ELIADE”

 

NR.CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.GOJGAR  GEORGIANA

2.DRAGOI  EDUARD

3.JANTA  ADELINA

4.CHIRIAC  ANDREEA

5.VOICU  TEODOR 

6.JITCU  MIHAI

7.PISCU  ROXANA

 

 

    SCOALA GIMNAZIALA ,,MATEI BASARAB”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.COJOCARU  ANDREEA

2.MIU ANDREEA

3.OPRISAN  LAURA

4.VOICA  BRÂNDUSA

5.UDRESCU  CATALINA

6.MUSUNOI  RADU 

7.GHENCEA  TEODORA

8.MATEI  IZABELA

9.STANCIU  RAZVAN

10.HERTEA  ALINA

11.MANOLE  IOANA

12.DIMA  DANIEL

 

 

                    

 

 SCOALA GIMNAZIALA “TUDOR VLADIMIRESCU”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.IONESCU  ALEXANDRU

2.GURLEA  ALEXANDRA

3.COMAN  COSMIN

4.BRICEAG  DIANA  ELENA

5.CHITU  ANDREI

6.POPA  ADELIN COSTIN

7.ODOROG  ANA  MARIA  SIMONA

 

 

 

     COLEGIUL NATIONAL  “I.C. BRATIANU”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.CHIRAN  C.  MADALINA PAULA

2.CHIVEREANU  I.  CLAUDIA  ELENA

3.CÎRSTEA  M.  ELENA  MONICA

4.DEPARATEANU  F.  IOANA

5.DOBRE  M.  IULIA  TEODORA

6.ENACHESCU  C.  ELENA

7.GHEORGHE  S. ALIN GABRIEL

8.GORGOI  G.M. ANDREEA  ELENA

9.ISTRATE  E.R.  MIRCEA

10.MATEI  F. ELENA  IULIANA

11.MIU  GH.  MARINEL  LAURENTIU

12.NECUTA  E. ANCA

13.OPREA  I. IONUT 

14.PAHONTU  D. BEATRICE  ANDREEA

15.RADU  V.A. BIANCA  INGRID

16.SANDOAIA  GH.  RALUCA  ELENA

17.TRANDAFIR  M.  TEODORA  ELENA

18.NEACSU  M. ADELINA  MARIA

19.RONCEA  I. MONICA  ALEXANDRA

20.SORESCU  O.C.  IOANA  ADINA

21.TEIUSEANU  G.F. BIANCA  EMANUELA

 

                          

 

 

           COLEGIUL NATIONAL  “ZINCA GOLESCU”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.NICU  ANTONIA  CRISTINA

2.GHEORGHE  ANDREEA  ELENA

3.NEAMTU  IOANA

4.STANESCU  MONICA  GABRIELA 

5.MACHEDON  BIANCA  IOANA

6.BUNEA  ANDREEA

7.SÂRBU  PAUL  TIBERIU

8.VASILESCU  ANDREI

9.BREBENE  STEFANIA  MIRELA 

10.GHETEA  DANIELA  OTILIA

11.GHITA  LUCRETIA  ANDREEA

12.VALIMAREANU  RAMONA  MARIA

13.AIOANEI  OV. GEORGIANA SÂNZIANA

14.BADALAN C. MATEI

15.BARBUCEANU  MALIN  ANDREI

16.DICU  D.  IOANA

17.GHEORGHE  L.  DAN  ANDREI

18.DOBRE  ALEXANDRA  GEORGIA

19.SANDU  LOREDANA  ELENA

20.CALIN  MIHAELA  CLAUDIA

21.ZORILA  STEFAN

22.DUCU  DARIE  GEORGIAN

 

                        

 

 

        COLEGIUL NATIONAL “ALEXANDRU ODOBESCU”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.DIACONU  GEORGE

2.CÎRSTEA  ALINA

3.MARINESCU  RAZVAN

4.ISVORANU  ALEXANDRU

5.SANDU  DRAGOS

6.POPESCU  CORINA ALEXANDRA

7.NICHITA MLADIN

8.MINCA  LAURENTIU

9STROE  DUMITRU BOGDAN

10.MUSCALU  STEFAN

 

 

                     

         

 

               LICEUL TEORETIC “ION BARBU”

 

NR

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.ILINCA  ALEXANDRA  AMELIA

2.PANTAZI  MARINA  GEORGIANA

3.DUMITRESCU  DIANA  IOANA

4.BOGDAN  IONELA  CRISTINA

5.MARES  MIHAELA  IRINA

6.STAN  MARIA  MAGDALENA

7.POPA  ANDREI  FLORIN

 

 

 

              LICEUL DE ARTE “DINU LIPATTI”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.BURCEA  RAZVAN

2.PAVEL  ANDREEA 

3.ENE  GABRIELA

4.GHEORGHE  ANDREEA  CRISTINA

5.CALINESCU  STEFANIA

6.MARTIN  PETRA

 

 

 

              COLEGIUL TEHNIC ,,DIMITRIE DIMA”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.VLAD  IOANA  RALUCA

2.CAPATÂNA  BIANCA  EUGENIA

3.GHEORGHE ELENA ADRIANA

4.BARBU  PETRE ADRIAN 

5.CONSTANTIN  SILVIU  VASILE

6.RADU  IOANA  CRISTINA 

7.DIACONU  ALEXANDRU  CONSTANTIN

 

              

              

                LICEUL  TEORETIC “ION CANTACUZINO”

 

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.MIHAESCU  MARIA  ALEXANDRA

2.LAUTARU  CORNELIA

3.STEFANESCU  IZABELA

4.ADAMOIU  ALEXANDRA  ELENA

5.CÎRJA  ANA

6.GORZKO  OVIDIU

 

 

 

 

 

         LICEUL  TEHNOLOGIC ,,DACIA”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.POPA  M.F.  ROBERT  MARIAN

2.CIUCU  D.  BOGDAN  IULIAN

3.MARIN  C.  ECATERINA  IOANA

4.COSTACHE  MARINA  ANDREEA

5.POPA  S.  FLORENTINA  LOREDANA

6.TOADER  M.  IULIAN  CONSTANTIN

7.PROCA  M.  ALIN  CONSTANTIN

 

 

 

 

        LICEUL TEHNOLOGIC ,,ASTRA”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.VOICU  MARIA  ALEXANDRA

2.CHIRCU  ADRIANA  MARIANA

3.SANDU  CATALIN  ALEXANDRU

4.BALAN  VICTOR  STEFAN

5.ZAMFIR  RALUCA  ANDREEA

6.PAP  MARIA  ALEXANDRA

7.PINTUR  DENISA  GABRIELA

8.BURCEA  GEORGE  VALENTIN

 

 

 

              COLEGIUL TEHNIC ,,COSTIN D. NENITESCU” 

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.BODEA  ANA  MARIA

2.ONACHE  MADALIN  DANIEL

3.NICOLAE  FLORIN  ALEXANDRU

4.PETRISOR  ELENA  ANDREEA

5.DINESCU  NICOLETA

6.PAUN  IULIAN  STEFAN

7.ILIESCU  LIVIA  IONELA

 

 

 

              LICEUL TEHNOLOGIC ,,MIHAI VITEAZUL”

 

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.DRUGU  ELENA  MADALINA

2.STANCU  MIHAELA  SORINA

3.MOTATU  ELENA  MADALINA

4.DIACONU  MADALINA  FLORENTINA

5.GAFENCU  ANA

 

 

 

              LICEUL TEHNOLOGIC ,,CONSTANTIN  BRÂNCUSI” 

 

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.GIGIU  NEDELESCU  ANDREEA

2.MIERLA  IULIA

3.SIMION  ANA  MARIA

4.GENTEA  MARIANA  ADRIANA

5.VOICU  CRISTINA

6.NEACSU  ANDREEA  FLORENTINA

 

 

 

               LICEUL TEHNOLOGIC ,,ION MINCU”       

 

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.POPESCU  MARIA  ELENA

2.BRANISTE  ARITON  GABRIEL

3.STANCIU  CATALINA

 

 

 

      COLEGIUL TEHNIC ,,ARMAND CALINESCU”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.VASILE  GEANINA

2.NEACSA  GEORGIANA

3.CONSTANTINESCU  ROBERT

4.NILA  ROXANA  ELENA

5.LIPA  CRISTINA

6.SULEIMANOVICI  LAURA

 

 

 

 

               COLEGIUL ECONOMIC  “MARIA TEIULEANU”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.MITROI  ADRIANA  VASILICA

2.GHEORGHE  CONSTANTA  IRINA

3.STANCIU  ADINA  ALEXANDRA

4.ANTONESCU  ELENA  ADELINA

5.VLAD  ANDREEA  MARCELA

6.SANDU  ANDREEA  MAGDALENA

7.SANDU  COSMINA  FILOFTEA

8.PETRICA  MIHAELA  ROXANA

 

                        

 

 

                LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ,,VIITORUL”

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.MARGARITESCU  E.  GABRIELA

2.CONSTANTINESCU  S.  MELANIA GEORGIANA

3.TANASESCU  I.  ANA  MARIA

4.RADUTA  C.  BIANCA  IZABELLA

                        

                       

 

 

              LICEUL TEOLOGIC “ELIM”

 

 

NR.

CRT.NUMELE SI PRENUMELE

1.TARBA  CLAUDIA

 

                     

 

 

 

    BURSE SPECIALE DE MERIT

Semestrul II Anul universitar 2012 – 2013

UNIVERSITATEA DIN PITESTI

 

 

FACULTATEA DE STIINTE JURIDICE SI ADMINISTRATIVE 

 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.ANGHEL SORINA ALEXANDRA

2.ARION ELVIRA

3.BARBU MARIA GEORGIANA

4.CARAIMAN MARIA

5.CALIN A. FLORENTINA

6.DINU STEFANIA FELICIA

7.NEDEA GABRIELA MARIA

8.PANESCU S. SIMONA ANDREEA

9.RADU ANA MARIA

10.SAFTA GH. MIHAELA ROXANA

11.STAICU I. CRISTINA IONELA

 

 

 

FACULTATEA DE LITERE

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.MARICA I. CERASELA GABRIELA

2.MEISAN E. CLAUDIA GIORGIANA

3.NEACSA GH. FILOFTEIA

4.OLTEANU I. IOANA CRISTINA

5.PLOP V CRISTINA LOREDANA

6.TARNA V. MARIA LUISA

 

 

      

FACULTATEA DE TEOLOGIE ORTODOXA

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.CRACIUN NICUSOR CRISTIAN

2.DOBRE ION

3.FLOREA MARIAN BOGDAN

4.GHEORGHE RUXANDRA ELENA

5.MILEA GEORGE ALEXANDRU

6.ORMAN MADALINA NICOLETA

7.ROTARU IULIA ROXANA

8.STEFAN BOGDANA GRATIELA

 

 

 

FACULTATEA DE ELECTRONICA , COMUNICATII SI CALCULATOARE

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.ANGHEL I. IONUT RADUCU

2.BADULESCU ELENA MADALINA

3.CIUCNARU M.L. MARIANA DANIELA

4.ILIESCU V. VLAD GABRIEL

5.OPREA GH. ANDREI

6.SOFIANU I. NICOLETA ALINA

7.STANCULESCU GH. CRISTINA MIHAELA

8.VLAD I. ANTOANETA

                                      

 

 

 

FACULTATEA DE STIINTE ECONOMICE

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.AGUTA V. MADALINA MARIA

2.ANGHEL A. CRISTINA

3.ANGHEL GH. ANDREEA SILVIANA

4.BADULA C. LOREDANA IONELA

5.CIOBANICA I. GEORGIANA ALINA

6.CÎRCIUMARU O. IRINA MIHAELA

7.DERMELICI  I. CRIZANTINA IULIA

8.DOBRE V. ADRIANA GEORGIANA

9.ENACHE N. ELIZA ELENA

10.ILIE I. VERONICA

11.ILINA C. MARIA LOREDANA

12.ISTRATE D. MARIA

13.MARIN M. MIRELA ANTONELA

14.MARINESCU M. CRINA GABRIELA

15.MIRCEA N. ELENA ALINA

16.NECSUTU  L. CRISTINA

17.PÎRVU  GH. G. ALINA MARIA

18.POPESCU I. MIHAELA

19.RADUCU D.GH. IONELA VICTORIA

20.RADULICA D. MARILENA IONICA

 

 

 

FACULTATEA DE STIINTE 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.BURNEI  I. ALEXANDRU GABRIEL

2.CIRIPAN ELENA CRISTINA

3.COTENESCU F. ANCA ANDREEA

4.DOBRINOIU N. CRISTINA GRATIELA

5.FIR A. MADALINA GEORGIANA

6.IONITA I. MARIANA

7.MANEA P. ELENA SIMINA

8.MIHAILA GH. VASILE ALIN

9.MILITARU I. GHEORGHE

10.SUDITU V. ANDREEA MIHAELA

11.STEFAN M. ELENA AURELIA

12.TRACHE F. ILEANA LACRAMIOARA

13.VÎRBAN P. JENI IOANA

14.VLADESCU P. MARIA RAMONA

 

 

 

        FACULTATEA DE MECANICA SI TEHNOLOGIE 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.ANGHELESCU  F.BOGDAN CONSTANTIN

2.BRÂNARU  ANA MARIA

3.CIOBANU  D. MADALINA

4.DAMIAN  FLORIN MIRCEA

5.DOBRE  C.ANDREEA CRISTINA

6.IORDACHE  T.IOANA

7.MIHAILA  BOGDAN ALEXANDRU

8.NICULA  M. ANAMARIA RAMONA

9.PICUI  A.COSMIN VASILE

10.POENASU  F.BIANCA FLORENTINA

11.POPESCU  C. RALUCA MARIA

12.STAN  M. IULIAN NICOLAE

 

                                          

 

FACULTATEA DE STIINTE ALE EDUCATIEI 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMEL

 

1.CONSTANTIN  D.CORINA MARIANA

2.GHEORGHE  B.M. ELENA ANDREEA

3.MANOLE  M.C. ALEXANDRA CATALINA

4.STATE  M. MARIA MAGDALENA

5.STANESCU  I. IOANA IRINA

 

                                    

 

 

 

FACULTATEA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT

 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.MIRICA I. IONUT DANIEL

2.RADUCU GH RADU GHEORGHE

3.TRASCA GH. MARIUS EMIL

4.TUDORACHE C. GABRIEL

 

                                    

 

 

FACULTATEA DE SOCIO-UMANE

 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.BUTNARU C. VLADIMIR CRISAN

2.IOSIF M. MARIANA MADALINA

3.IOV P. ALINA GEORGIANA

4.NEACSU C. MARIA CRISTINA

5.NEAGOE N. LAURENTIU MARIAN

6.NUTA T.F. OANA ANDREEA

 

 

               

             

FACULTATEA MATEMATICA - INFORMATICA

 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELE

 

1.DIBA GH MARIA-ALEXANDRA

2.IVAN N. NICOLETA

3.RIZEA D. GEORGIANA

 

 

 

                                    

BURSE SPECIALE DE MERIT

Semestrul II Anul universitar 2012 – 2013

 

UNIVERSITATEA ,,CONSTANTIN  BRÂNCOVEANU”   PITESTI

 

 

Nr. crt.NUMELE SI PRENUMELEFACULTATEA

 

1.MIREA  N.  LAURA  GEORGIANA       MANAGEMENT MARKETING ÎN AFACERI ECONOMICE

2.PUFU  A.  LUMINITA (MARCOCI)       MANAGEMENT MARKETING ÎN AFACERI ECONOMICE

3.LOLOT  C.  FLORENTINA               MANAGEMENT MARKETING ÎN AFACERI ECONOMICE

4.DESPA  A.  LIVIA-ALINA (BRATULESCU)MANAGEMENT MARKETING ÎN AFACERI ECONOMICE

5.RUSE V. FLORINA - ALEXANDRA       MANAGEMENT MARKETING ÎN AFACERI ECONOMICE

6.VASILESCU  N.F.  PETRE ALEXANDRU       FINANTE  CONTABILITATE

7.MIHAI  R.  IULIANA               FINANTE  CONTABILITATE

8.GHEORGHE  N.  ANDREEA  IOANA       FINANTE  CONTABILITATE

9.BAIBARAC M. GEORGIANA  CERASELA       STIINTE JURIDICE, ADMINISTRATIVE SI ALE COMUNICARII

10.STANCEA  D. ALEXANDRA  IZABELA       STIINTE JURIDICE, ADMINISTRATIVE SI ALE COMUNICARII

11.CHITU  V. RODICA  ELENA               STIINTE JURIDICE, ADMINISTRATIVE SI ALE COMUNICARII

12.TOMA  A.O. EMILIAN PETRUT       STIINTE JURIDICE, ADMINISTRATIVE SI ALE COMUNICARII

13.IACOB  T. DIMITRIE  CONSTANTIN       STIINTE JURIDICE, ADMINISTRATIVE SI ALE COMUNICARII

14.ANDREI  V.I.  CATALIN PETRU       STIINTE JURIDICE, ADMINISTRATIVE SI ALE COMUNICARII

15.POPOVICI T.M.  CATALIN  STEFAN       STIINTE JURIDICE, ADMINISTRATIVE SI ALE COMUNICARII

 

 

 

 

 

ARGES - CELE MAI CITITE ARTICOLE

  1. 7 zile
  2. 30 zile
  3. 1 AN
The most visited gambling websites in The UK